• cs
  • pl

PYTLOUN***  PYTLOUN HOTEL**** HARRACHOV – DŘÍVE HOTEL SILENT

 

HOTEL JE VZDÁLEN POUHÝCH 300 metrů od od čtyřsedačkové lanovky

Chcete svou letní či zimní dovolenou strávit v Krkonoších a hledáte pěkné a klidné místo pro Váš pobyt? Pak Vás srdečně zveme k nám, do Pytloun Hotelu**** Harrachov! Náš hotel je situován na klidném místě, zvaném Rýžoviště, uprostřed malebné horské krajiny a přitom jen 15 minut chůze od centra Harrachova. 

 

Pokud si chcete odpočinout od starostí všedních dní v lůně krásné přírody a zároveň využít pestrou nabídku turistických, sportovních, kulturních a gastronomických příležitostí, které Harrachov nabízí, zvolte si pro Váš pobyt Pytloun Hotel**** Harrachov a nebudete litovat. Nabízíme Vám komfortní ubytování v Harrachově a bohatou škálu kvalitních služeb, a to vše za příznivé ceny.

 

HotelAť už k nám zavítáte v létě nebo zimě, nudit se u nás určitě nebudete! V zimě jsou Vám v blízkosti hotelu k dispozici sjezdové tratě různé obtížnosti, lyžařské vleky a lanovky a upravované běžecké tratě. V létě se po turistických a cyklistických trasách můžete vydat k mnoha krásným místům v blízkém i vzdálenějším okolí. V Harrachově se dále nachází koupaliště, řada sportovišť a dalších turistických atrakcí.

 

VYBAVENÍ HOTELU

V Pytloun Hotelu*** Harrachov na Vás čeká útulné prostředí, přátelský personál a kvalitní služby. Kapacita hotelu je 95 osob, což z něj činí ideální místo nejen pro pobyty individuálních turistů, rodin s dětmi a skupin přátel, ale také pro školy v přírodě a tábory. K dispozici jsou útulně zařízené a komfortně vybavené dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje a dva apartmány. Většina pokojů disponuje balkonem s krásným výhledem na protilehlé sjezdovky.

 

SaunaJelikož je hotel umístěn v kopci, je vchod do hotelu na úrovni čtvrtého patra. Zde se nachází recepce a kavárna vybavená televizí, bezdrátovým připojením k internetu a dětským koutkem. V pátém patře hotelu je umístěn hotelový bar a společenská místnost. Tyto prostory jsou propojitelné a disponují celkovou kapacitou 100 míst. Všem návštěvníkům je zde k dispozici také herna s kulečníkem, šipkami, stolním tenisem a různými stolními hrami.
Hotelová restaurace se nachází ve třetím patře a nabízí výborné pokrmy české i mezinárodní kuchyně. K restauraci náleží terasa, která nabízí příjemné posezení a možnost grilování.
Po zimní lyžovačce nebo po letní horské tůře jistě oceníte možnost relaxace v naší sauně. Sauna se nachází ve druhém patře hotelu a do provozu se uvádí při zájmu cca 10-ti osob.


 

K hotelu dále náleží 2 bezplatná parkoviště a úschovna lyží a kol.
Hotel je nekuřácký, s výjimkou hotelového baru a balkonů.
Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni.